واریز یارانه 22 بهمن دوباره تکرار می گردد؟

به گزارش وبلاگ افراگرافیک، دولت در دو پایانی این هفته از واریز یارانه 22 بهمن اطلاع داد، یارانه ای به مبلغ 100 هزار تومان به ازای هر نفر.

واریز یارانه 22 بهمن دوباره تکرار می گردد؟

آنطور که سازمان هدفمندسازی یارانه ها گفت، رئیس جمهور دستور داد که به مناسب 22 بهمن به خانوارهای چهار دهک اول جامعه یارانه 100 هزار تومانی پرداخت گردد.

قرار بود این یارانه تا ساعت 24 روز پنجشنبه 21 بهمن واریز گردد، اما بعضی از کسانی که خود را واجد شرایط دریافت این یارانه می دانستند از عدم دریافت آن خبر دادند.

پیگیری های وبلاگ افراگرافیک نیز حاکی از این است که در واقع بانک محل حساب یارانه بگیران وظیفه واریز یارانه 22 بهمن را بر عهده دارد، به همین دلیل ممکن است که بعضی از بانک ها این واریزی را با تاخیر انجام دهند. این تاخیر ممکن است امروز نیز ادامه داشته باشد و با آغاز کار رسمی بانک ها از شنبه واریزی ها انجام گردد.

بنابراین کسانی که خود را مشمول دریافت این یارانه می دانند تا انتها وقت کاری فردا نیز صبر نمایند.

یارانه 22 بهمن تکرار می گردد؟

اما یک سوال دیگر برای مشمولان یارانه وجود دارد، این که آیا یارانه 100 هزار تومانی 22 بهمن ماه دوباره تکرار می گردد؟

پاسخ مسئولان این است که یارانه 100 هزار تومانی که طی دیروز و امروز واریز شد فقط یک مرتبه انجام می گردد و دوباره تکرار نمی گردد. بنابراین یارانه بگیران منتظر واریز این یارانه در ماه های آینده نباشند.

البته یک احتمال وجود دارد کع دولت با نزدیک شدن به روزهای انتهای سال برای افزایش قدرت خرید مردم در قالب یارانه از خانوارها حمایت کند. نکته ای وجود دارد در مورد مشمولان است، از سال گذشته جامعه هدف دولت برای حمایت معیشتی چهار دهک اول جامعه است.

بنابراین باید این احتمال را در نظر گرفت که یاری های حمایتی بعدی نیز به همین چهار دهک تعلق بگیرد. براساس محاسبات دهک ها، جمعیت چهار دهک اول حدود 34 میلیون نفر است، اما تعداد آن از سوی نهادهای دولتی 32 میلیون نفر اعلام شده است.

برای خواندن اطلاعات بیشتر گزاری واریز یارانه 22 بهمن ادامه دارد؟ را بخوانید.

منبع: تجارت نیوز

به "واریز یارانه 22 بهمن دوباره تکرار می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واریز یارانه 22 بهمن دوباره تکرار می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید