کتاب پرنده ها و آسمان به مسابقه تصویرگری شارجه راه یافت

به گزارش وبلاگ افراگرافیک، خبرگزاری خبرنگاران- تصویرگری کتاب پرنده ها و آسمان اثر محمدعلی بنی اسدی از تولیدات کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان به نهمین مسابقه تصویرگری شارجه راه پیدا کرد.

کتاب پرنده ها و آسمان به مسابقه تصویرگری شارجه راه یافت

به گزارش خبرگزاری وبلاگ افراگرافیک به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، از میان 113 تصویرگر راه یافته به بخش پایانی مسابقه تصویرگری شارجه، نام هشت تصویرگر ایرانی شامل محمدعلی بنی اسدی، محمدحسین ماتک، مژگان سعیدیان، نگین حتسابیان، علی بوذری، حسن عامه کن، هاله قربانی و نوشین صادقیان به چشم می خورد.

بر همین اساس، نام کتاب پرنده ها و آسمان به نویسندگی فریده فرجام و تصویرگری محمدعلی بنی اسدی نقاش و تصویرگر برجسته ایرانی از تولیدات سال 1398 کانون پرورش فکری در میان این آثار واقع شده است.

محمدعلی بنی اسدی، طراحی های این اثر را با اتوماتیک و با استفاده از تکنیک میکس مدیا در کنار هم قرار داده است.

بر اساس این خبر، از میان شرکت کنندگان در این رویداد بین المللی، در مرحله اول تعدادی اثر انتخاب و به بخش مسابقه راه پیدا می نماید و در نمایشگاه تخصصی این مسابقه در معرض دید علاقه مندان قرار می گیرد، سپس از میان آثار راه یافته به مرحله پایانی، در مرحله دوم به سه نفر جوایز اول، دوم و سوم اهدا می گردد و سه نفر نیز جایزه تشویقی این مسابقه را دریافت خواهند کرد.

نمایشگاه بین المللی کتاب شارجه هر ساله با هدف ارتقا سطح کیفی تصویرگری کتاب کودک در دنیا و همچنین ارتباط موثر میان تصویرگران، نویسندگان، ناشران و همه دست اندرکاران حوزه کتاب کودک در سطح دنیا برگزار می گردد.

یادآوری می گردد این نمایشگاه از 19 اردیبهشت تا 8 خرداد 1400 (9 تا 29 می 2021) در شهر شارجه در حال برگزاری است.

منبع: خبرگزاری آریا

به "کتاب پرنده ها و آسمان به مسابقه تصویرگری شارجه راه یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کتاب پرنده ها و آسمان به مسابقه تصویرگری شارجه راه یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید