سی ان ان با انتشار تصویری از کاخ سفید کانون شیوع کرونا را نشان داد، عکس

به گزارش وبلاگ افراگرافیک، ایرنا نوشت: با وجود افزایش انتقادها از عملکرد دولت دونالد ترامپ نسبت به شیوع ویروس کرونا در آمریکا، عکس های منتشر شده از کاخ سفید، نگرانی ها از بی مسئولیتی دولتمردان را دوچندان کرده زیرا موارد پیشگیری از این ویروس که ابتدایی ترین آن رعایت فاصله فردی است، نادیده گرفته می شود.

سی ان ان با انتشار تصویری از کاخ سفید کانون شیوع کرونا را نشان داد، عکس

شبکه تلویزیونی سی ان ان روز شنبه گزارش داد: در تصاویرمنتشر شده از امضای لایحه بسته کمک های مالی 2.2 تریلیون دلاری توسط دونالد ترامپ، فقط جمهوریخواستار دیده می شوند، ضمن آنکه نشانی از رعایت فاصله فردی میان این افراد و رئیس جمهوری آمریکا دیده نمی شود.

براساس این گزارش، کاخ سفید در حالی موارد پیشگیرانه از ویروس کرونا را رعایت نمی کند که سه نماینده کنگره آمریکا به این ویروس مبتلا شده اند.

جو کانینگهام نماینده حزب دموکرات مجلس نمایندگان از کارولینای جنوبی و دو نماینده دیگر یکی از فلوریدا و دیگری از یوتا گفتند به ویروس کرونا مبتلا شدند.

جهش شمار مبتلایان در لس آنجلس و ایالت کالیفرنیا

براساس گزارش این رسانه، شمار مبتلایان در شهر لس آنجلس آمریکا در کمتر از یک هفته سه برابر جهش یافته و در ایالت کالیفرنیا نیز با رشد 26 درصدی مبتلایان روبرو بوده است.

اکنون شمار مبتلایان در ایالت کالیفرنیا به چهار هزار و 569 نفر و جانباختگان آن به 90 نفر رسیده است.

رئیس پلیس شهر دیترویت مبتلا به کرونا

این شبکه خبری با انتقاد از عملکرد دولت ترامپ در پیشگیری از ویروس کرونا در آمریکا ادامه داد: شرایط همه گیری ویروس کرونا وخیم تر شده به گونه ای که در شهر دیترویت ایالت میشگان، شمار مبتلایان در حال افزایش است؛ از جمله جواب آزمایش رئیس پلیس این شهر و 39 افسر پلیس مثبت اعلام شده است.

استمداد رئیس اداره بهداری ایالت میشیگان

دکتر یونگ خلدون (Jonegh Kaldun) رئیس اداره بهداری ایالت میشیگان ضمن درخواست استمداد به سی ان ان گفت: فاقد تجیهزات لازم درمانی بوده و خواستار کمک های واشنگتن و دیگر نقاط کشور هستیم.

طعنه فرماندار نیویورک به ترامپ

اندرو کومو فرماندار دموکرات نیویورک درباره انتقاد دونالد ترامپ نسبت به تعداد دستگاه های تنفسی ونتلایتور مورد درخواست این ایالت گفت: البته امیدوارم هوا به یکباره خوب و در سراسر جهان گرم شده و این ویروس از میان برود، این امید و تصور من است، اما واقعیت به من گوید که به 30 هزار دستگاه تنفسی نیاز داربم.

ترامپ مدعی شده که هزاران دستگاه ونتیلاتوری که دولت فدرال در اختیار نیویورک قرار داده بود، در انبارها یافت شد و از فرماندار این ایالت خواسته است به سرعتآنها را توزیع کند.

به گزارش شبکه سی ان ان، شمار مبتلایان در ایالت نیویورک به 26 هزار مورد رسیده است.

بنابر داده های تارنمای خبری گاردین، شمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا تا 27 ماه مارس (هشتم فروردین) به 100 هزار و 640 مورد و جان بخاتگان آن به یکهزار و 541 نفر رسیده است.

310312

منبع: خبرآنلاین

به "سی ان ان با انتشار تصویری از کاخ سفید کانون شیوع کرونا را نشان داد، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سی ان ان با انتشار تصویری از کاخ سفید کانون شیوع کرونا را نشان داد، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید