نظر جالب بوفون درباره رقابت تنگاتنگ در دروازه PSG

به گزارش وبلاگ افراگرافیک، جان لوئیجی بوفون، دروازه بان اسطوره ای فوتبال ایتالیا، درباره رقابت تنگاتنگی که در خط دروازه پاریسن ژرمن وجود دارد، صحبت کرد.

نظر جالب بوفون درباره رقابت تنگاتنگ در دروازه PSG

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ افراگرافیک، بعد از اینکه قرارداد جان لوئیجی دوناروما و باشگاه میلان به سرانجام رسید و هیچ توافقی برای تمدید حاصل نشد، دروازه بان ملی پوش ایتالیایی نهایتاً به پاری سن ژرمن پیوست. دوناروما در حالی با آتزوری به مقام قهرمانی یورو رسید که به اسم برترین بازیکن رقابت ها هم انتخاب شد؛ با این حال او در فصل نو تنها یک بازی در لیگ فرانسه انجام داده چرا که مائوریسیو پوچتینو بیشتر از کیلور ناواس در ترکیب پاری سن ژرمن استفاده نموده است.

به همین دلیل جان لوئیجی بوفون، دروازه بان افسانه ای فوتبال ایتالیا، درباره رقابت تنگاتنگی که بین دوناروما و ناواس در خط دروازه PSG وجود دارد، اظهار نظر نموده است. بوفون گفت: اگر تیمی مانند پاری سن ژرمن دو دروازه بان بسیار قوی داشته باشد پس دیگر صحبت درباره گلر اصلی و ذخیره چیست؟ چنین شرایطی می تواند برای بازیکنان ناعادلانه باشد.

بوفون در ادامه صحبت های خود در این زمینه گفت: می توان گفت با توجه به فرمی که آنها دارند باید یکی را به دیگری ترجیح داد و اینگونه به بازی گرفته شوند. وقتی دو دروازه بان بسیار قوی دارید شرم آور و اذیت کننده است که بخواهید یکی از آنها را انتخاب کنید. هرچند که درست است هر دوی آنها از شانس یکسانی برخوردار هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "نظر جالب بوفون درباره رقابت تنگاتنگ در دروازه PSG" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظر جالب بوفون درباره رقابت تنگاتنگ در دروازه PSG"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید