نباید در ساخت و سازها از کیفیت کم کنیم

به گزارش وبلاگ افراگرافیک، خبرگزاری خبرنگاران- سید محمود حسینی پور در جلسه شورای تامین مسکن استان، با اعلام این که تا به امروز در این طرح ملی حدود 60 هزار مازنی ثبت نام کردند، گفت: باید زمینه ای ایجاد کرد تا ضمن کیفیت بخشی به طرح مسکن ملی، افراد بیشتری بویژه جوانان در این طرح مشارکت کنند .

نباید در ساخت و سازها از کیفیت کم کنیم

به گزارش خبرنگاروبلاگ افراگرافیکدفترمازندران درساری، سید محمود حسینی پور در جلسه شورای تامین مسکن استان، تصمیمات اتخاذ شده در این شورا را مطلوب ارزیابی کرد و با اعلام این که تا به امروز حدود 60 هزار مازنی در این طرح ملی ثبت نام کردند، خاطر نشان کرد: در بخش عمده ای از شهرستان ها، جانمایی اراضی به وسیله دستگاه های مسئول صورت پذیرفت و تسهیلاتی مصوب تا به امروز در منطقه ها شهری تا سقف 300 میلیون و در منطقه ها روستایی 250 میلیون تومان در نظر گرفته شد.

وی، توضیح داد: با اعلام آمادگی پیمانکاران و انبوه سازان امیدواریم بتوانیم بسرعت افتتاح بخشی از پروژه های مسکن مهر که در گذشته طراحی شده است را در آینده نزدیک ببینیم و کلنگ پروژه های نو را در آینده نزدیک به زمین بزنیم تا کسانی که تا به امروز پیروز به ثبت نام نشدند یا برای ثبت نام در این طرح، تردید داشتند، برای ثبت نام اقدام کنند.

حسینی پور، گفت: امیدواریم در طرح ملی مسکن با اقدامات موثر؛ زمینه ای فراهم شود تا افراد نیازمند مسکن بویژه جوانان مشارکت کنند.

استاندار، یادآور شد: باید اقدامات لازم برای کیفیت بخشی به این پروژه بر اساس آسییب شناسی اجرا شده و سازکاری که در مسکن مهر بکار بسته شد، صورت گیرد تا متناسب با شرایط روز جامعه این واحدها تحویل مردم شود.

کننده عالی دولت در مازندران با عنوان اینکه کارگروهی متشکل از معاونت عمرانی استانداری، اداره کل راه و شهرسازی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و انجمن انبوه سازان و پیمانکاران برای قیمت گذاری مسکن ملی در استان تشکیل شود، اضافه نمود: بنا نیست در طرح مسکن ملی، واحدهای لوکس و تجملی احداث شود و می بایست با همه صرف جویی های ممکن این پروژه با کیفیت مناسب اجرا شود و این مهم یک اصل در این طرح ملی می باشد.

استاندار، تاکید نمود: نباید در ساخت و سازها از کیفیت کم کنیم و مجموعه انبوه سازان و پیمانکاران، نگاه معنوی و یاری به دولت در طرح مسکن ملی داشته باشند تا قشر ضعیف جامعه صاحب خانه شوند.

حسینی پور، با اشاره به این که تمام کوشش دولت تثبیت قیمت ها در بازار است و برای اولین بار بزودی شاهد پوست اندازی در فضای برنامه و بودجه کشور خواهیم بود، اظهار کرد: دولت در چنین شرایطی بدنبال ظرفیت داخلی و رشد مالی است که پیغام مثبتی را با خود بهمراه دارد. البته دولت بدنبال دیپلماسی سازنده و عزتمندانه است و یقینا اتفاقات خوبی در بخش بین المللی و مذاکرات هم رخ خواهد داد و شاهد گشایش های مالی در این حوزه هم خواهیم بود.

منبع: خبرگزاری آریا

به "نباید در ساخت و سازها از کیفیت کم کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نباید در ساخت و سازها از کیفیت کم کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید