نامجومطلق: مجیدی به خاطرفشار عصبی به نشست نیامد، چیزی تمام نشده است

به گزارش وبلاگ افراگرافیک، مربی استقلال می گوید با وجود پیروزی آبی پوشان پایتخت مقابل سپاهان چیزی به اتمام نرسیده است.

نامجومطلق: مجیدی به خاطرفشار عصبی به نشست نیامد، چیزی تمام نشده است

به گزارش وبلاگ افراگرافیک، مجید نامجومطلق، مربی استقلال پس از پیروزی تیمش مقابل سپاهان در هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ برتر گفت: بازی سختی برای هر دو تیم بود. ما فوتبال خیلی خوبی آغاز کردیم و کنترل توپ و زمین در اختیار ما بود. هر دو تیم یک بازی بسته انجام دادند. هدف سپاهان گل نخوردن در نیمه اول بود و تیم ما در بدترین موقع اخراجی داد. درباره اخراج رضاوند نظر نمی دهم اما داور می توانست فکر شده تر عمل کند اما داور در کل بازی عملکرد خوبی داشت. بعد از این که تیم ما 10 نفره شد و بعد از تغییر سیستمی که دادیم، توانستیم فرایند خوبی در بازی ایجاد کنیم و توپ را در اختیار داشته باشیم و بازی را کنترل کنیم.

او ادامه داد: جلوی سپاهان هر تیمی که 10 نفره می گردد، کار بسیار سختی خواهد داشت اما تیم ما توانست پیروز عمل کند. سه امتیاز این بازی به ما بسیار یاری کرد. من اعتقاد دارم هنوز چیزی تمام نشده است. من از بازیکنان تیمم تشکر می کنم که با وجود 10 نفره بودن، عملکرد بسیار خوبی داشتند. سپاهان در اواخر بازی توانست فشار زیادی روی تیم ما بیاورد. بازیکنی که از زمین اخراج می گردد، دیگر بازیکنان تیمش فشار زیادی را تحمل می نمایند و این باعث شد دوندگی تیم ما بیش تر گردد. بازیکنان وظایف خود را به خوبی انجام دادند و یک بازی بی نقص از استقلال شاهد بودیم.

مربی استقلال درباره غیبت دوباره مجیدی در نشست خبری گفت: همان طور که گفته بودم، قرار بود فرهاد مجیدی به نشست خبری بیاید اما فشاری که او در این بازی تحمل کرد، باعث شد شرایط صحبت کردن نداشته باشد.

نامجومطلق درباره خروج مهدی قائدی از زمین بازی اظهار کرد: آقای قائدی تا زمانی که در بازی بود فوتبال خوبی ارائه داد اما با آغاز نیمه دوم و با ورود علی قربانی، مجبور شدیم دفاع سه نفره را در نظر بگیریم و مهدی قائدی را از زمین بیرون کنیم. این چیزی از ارزش های قائدی کم نمی نماید. مهدی قائدی به قولی که داده است عمل می نماید و فشار زیادی روی این بازیکن است. او سن و سال کمی دارد و وظیفه ماست که از او حمایت کنیم. اعتقاد من این است که هر بازیکن یک روانشناس برای خود داشته باشد. با توجه به این که فوتبال ورزش سنگینی است، هر بازیکنی می تواند یک مشاور در کنار خود داشته باشد تا در مواقع مهم بتواند تاثیرات خود را داشته باشد. ما باید مهدی قائدی را قانع کنیم که در این شرایط هم بیش ترین خدمات را بتواند ارائه کند و قول خود را به طرفداران عملی کند. این فشار روی قائدی برداشته میگردد.

او در خاتمه گفت: تمام بازی های ما سخت است. سه بازی آخر ما در لیگ برتر حکم فینال را دارد و ما سعی می کنیم بازی به بازی جلو برویم و الان تمام تمرکز ما روی بازی با شهر خودرو است و بعد از آن به بازی با سپاهان در جام حذفی فکر می کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نامجومطلق: مجیدی به خاطرفشار عصبی به نشست نیامد، چیزی تمام نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامجومطلق: مجیدی به خاطرفشار عصبی به نشست نیامد، چیزی تمام نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید