راهنمای شرکت در کنکور دکتری 99 منتشر شد

به گزارش وبلاگ افراگرافیک، راهنمای شرکت در آزمون ورودی دکتری Ph.D (نیمه متمرکز) سال 1399 در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد.

راهنمای شرکت در کنکور دکتری 99 منتشر شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ افراگرافیک، سازمان سنجش آموزش کشور راهنمای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری Ph.D (نیمه متمرکز) سال 1399را منتشر کرد که بخشی از آن به شرح زیر است:

داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون، برای پرینت کارت ورود به جلسه خود باید در تاریخ تعیین شده به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات شناسنامه ای (شامل نام خانوادگی و نام، کد ملی و تاریخ تولد) و یا اطلاعات ثبت نامی (شماره پرونده و کد پیگیری) از کارت شرکت در آزمون پرینت تهیه کنند.

برای شرکت در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکس دار و ارائه آن الزامی است. سایر اطلاعات دیگر در برگ راهنمای شرکت در آزمون که همزمان با کارت شرکت در آزمون بر روی درگاه سازمان سنجش قرار گرفته قابل پرینت و دریافت است.

براساس برنامه زمانی پیش بینی شده فرآیند آزمون ورودی دوره دکتری Ph.D (نیمه متمرکز) سال 1399 از ساعت 8 صبح روز پنجشنبه 26 تیرماه 99 در 60 شهر مختلف کشور آغاز خواهد شد و داوطلبان باید بر اساس تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.

داوطلبان در صورت وجود نقص احتمالی در کارت شرکت در آزمون باید بر اساس شرحات و تذکرات مهم اقدام و در صورت نیاز صبح از ساعت 8:30 تا 12 و بعدازظهر از ساعت 14 تا 18 یکی از روز های سه شنبه 24 تیر 99 و یا چهارشنبه 25 تیر 99 به حوزه های رفع نقص کارت مراجعه کنند.

دفترچه آزمون عمومی برای هر پنج گروه امتحانی دارای 60 سئوال است. درس استعداد تحصیلی دارای 30 سئوال است که داوطلبان باید در مدت 60 دقیقه به آن پاسخ دهند. همچنین درس زبان خارجی نیز دارای 30 سئوال است که داوطلبان باید در مدت 30 دقیقه به آن پاسخ دهند.

داوطلبانی که سئوالات یا زبان خارجی آنان غیرانگلیسی است سئوالات مربوط به زبان خارجی غیرانگلیسی (فرانسه یا آلمانی) را باید پاسخ دهند، همچنین داوطلبان باید به سئوالات اختصاصی خود در دفترچه های شماره یک بر اساس مندرجات راهنما پاسخ دهند.

برای اطلاع از نحوه و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون، آدرس و محل رفع نقص کارت، توصیه های بهداشتی پیشگیری از انتشار ویروس کرونا، زمان برگزاری آزمون، مدارک لازم برای حضور در جلسه آزمون، نحوه دریافت دفترچه سوالات و پاسخنامه، فعالیت های خروج و ترک جلسه کنکور و همچنین تخلفات و جرایم در آزمون های سراسری می توانید اطلاعیه کامل سازمان سنجش را از اینجا دانلود و مطالعه کنید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "راهنمای شرکت در کنکور دکتری 99 منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهنمای شرکت در کنکور دکتری 99 منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید