تدبیر مدیریتی که به سود استقلال شد، برترین تصمیم در خصوص مظاهری

به گزارش وبلاگ افراگرافیک، سیدحسین حسینی سنگربان شماره یک آبی پوشان که در جریان ملاقات این تیم در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الهلال از ناحیه لگن دچار مصدومیت شده بود، مدتی بود با این درد تمرین و بازی می کرد.

تدبیر مدیریتی که به سود استقلال شد، برترین تصمیم در خصوص مظاهری

ملاقات روز گذشته استقلال و ذوب آهن قبل از آنکه به دقیقه اول بازی برسد، دروازه آبی پوشان با ضربه سر خطرناک خالقی فر تهدید شد که حسینی با واکنشی خوب دروازه تیمش را حفظ کرد. این واکنش با اینکه دروازه آبی پوشان را حفظ کرد، اما برای سنگربان این تیم گران تمام شد و باعث شدت گرفتن این درد نسبتاً کهنه شد تا انتها حسینی قبل از دقیقه 10 به علت شدت گرفتن درد تعویض شده و جای خود را به رشید مظاهری دهد؛ تا در دقایق به جای مانده مظاهری باتجربه بارها با واکنش های خود مانع از باز شدن دروازه آبی پوشان گردد.

قدری به عقب باز می گردیم و به روزهایی که رشید مظاهری تا آستانه جدایی از جمع آبی پوشان رفت و هیچ اراده ای برای ادامه همکاری وی با این تیم وجود نداشت. چنانچه مصطفی آجورلو شخصاً به این موضوع ورود نکرده بود، استقلالی ها حسینی و علیرضا رضایی را داشتند که رضایی هم در حال حاضر در معیت تیم ملی امید در تاجیکستان حضور دارد.

اگر این اتفاق در حالی برای آبی پوشان می افتاد که مظاهری از این تیم جدا شده بود و آنها دو دروازه بان هم سطح نداشتند، باید بیشتر از 80 دقیقه در فولاد شهر مقابل تیم خوب ذوب آهن با یک دروازه بان کم تجربه بازی می کردند که در این صورت شاید دیگر پیروزی 2 بر صفر در کار نبود و این 3 امتیاز به حساب این تیم ریخته نشده بود. 3 امتیازی که شاید ارزش آن در خاتمه فصل بیشتر تعیین گردد.

جدایی رشید مظاهری برای استقلال می توانست به یک تهدید بزرگ تبدیل گردد که با ورود مستقیم مدیرعامل آبی پوشان این اتفاق نیفتاد تا این تیم در هفته دوم هم همچون هفته نخست امتیازات کامل یک بازی را به دست آورد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تدبیر مدیریتی که به سود استقلال شد، برترین تصمیم در خصوص مظاهری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تدبیر مدیریتی که به سود استقلال شد، برترین تصمیم در خصوص مظاهری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید