این جهت یک طرفه است آقای مسلمان!

به گزارش وبلاگ افراگرافیک، ستاره سابق پرسپولیس بعد از ترک باشگاه حالا پیغام داده با یک پنجم قرارداد بشار رسن هم حاضر است به پرسپولیس برگردد! بازیکنی که در نیم فصل توانست 9 پاس گل بدهد و ضربان پرسپولیس قهرمان بود حالا به هر دری می زند تا دوباره به تیم سابقش برگردد.

این جهت یک طرفه است آقای مسلمان!

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری وبلاگ افراگرافیک، فرزاد نیکقدم؛ وقتی جورجویچ سرمربی وقت ذوب آهن شماره 10 را به بازیکن 16 ساله اش داد و گفت مسلمان در آینده فوتبال آسیا را ترور می کند، همه منتظر ظهور یک ستاره تازه در آسمان فوتبال ایران بودند.

او با گلزنی مقابل برق شیراز جوان ترین گلزن تاریخ لیگ برتر شد و کمی بعدتر با باز کردن دروازه تیم پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به اعتماد مربی اش پاسخ داد. اما با همان سرعتی که پله های پیشرفت را طی کرده بود، راستا سقوط را در پیش گرفت و اسیر حاشیه شد و فصل به فصل معمولی تر؛ او یک دوره ناپیروز را هم به شکل قرضی در پرسپولیس طی کرد و وقتی از ذوب آهن به شکل قرضی به فولاد رفت، یک بازیکن معمولی و حتی تمام شده بود.

انتقال او به پرسپولیس با انتقادهای فروانی همراه بود، به خصوص اینکه رسانه ها اعتقاد داشتند او در لیست برانکو نبوده و حواشی او قابل کنترل نیست؛مسلمان در اولین تمرین تیم با چشم های پف کرده و قرمز روی تمام نقدها صحه گذاشت و هفته های متوالی هم به نیمکت تیم پیچ و مهره شده بود.اما با اعتماد برانکو او از خاکستر برخاست و در قامت بازیکنی با انگیزه و خلاق هم پرسپولیس را با پیروزیت پیوند داد و هم خودش را در حد یک هافبک طراز اول فوتبال ایران ارتقا داد.

او با پرسپولیس هم به قهرمانی لیگ دست یافت و هم بهترین پاسور لیگ شد اما به مرور بنای ناسازگاری گذاشت و انگیزه و تلاش جای خود را به حواشی رنگارنگ داد.

مسلمانی که فقط در یک نیم فصل 9 پاس گل داده بود، نیم فصل دوم به مرور کاملا نیمکت نشین شد و حتی بازی آخر لیگ و آخرین پاس گل هم برانکو را برای نگه داشتنش مجاب نکرد.

او که تصور داشت پیروزیت هایش را در باشگاه های دیگر هم ادامه می دهد و این پرسپولیس برانکوست که او را از دست می دهد، به ذوب آهن رفت و بعد از دوران نا پیروز در این تیم، با سکو و نیمکت سپاهان پیوند برادری بست!

حالا او مدعی شده با یک پنجم قرارداد بشار هم حاضر است به پرسپولیس برگردد، اما پرسپولیس پیروز امروز به مسلمان بی انگیزه و پر حاشیه نیازی ندارد.

بازیکنانی که این روزها سودای جدایی از پرسپولیس را دارند باید کمی به عاقبت بازیکنی مثل مسلمان هم بیاندیشند.

4127

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "این جهت یک طرفه است آقای مسلمان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این جهت یک طرفه است آقای مسلمان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید