ادعاهای جدید رئیس جمهور آمریکا ، چهار سال پیش هم می گفتند من می بازم اما بردم

به گزارش وبلاگ افراگرافیک، نتایج نظرسنجی معتبر آمریکا نشان می دهد که جو بایدن پیشتاز انتخابات آمریکاست اما دونالد ترامپ در ادعاهایی خود را پیشتاز انتخابات در نظرسنجی ها معرفی کرد.

ادعاهای جدید رئیس جمهور آمریکا ، چهار سال پیش هم می گفتند من می بازم اما بردم

به گزارش وبلاگ افراگرافیک به نقل از برنا، آسوشیتدپرس نوشت، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا دوشنبه شب در کنفرانسی خبری در پاسخ به یکی از وبلاگ افراگرافیک مبنی بر عملکرد دولت او و پیش بینی وضع حزب جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا گفت: نتایج نظرسنجی های اخیر بسیار خوب است و ما در کارولینای شمالی، پنسیلوانیا، آریزونا، جورجیا و فلوریدا پیشتاز هستیم.

رئیس جمهوری آمریکا همچنین با حمله به رسانه این کشور افزود، ما اخبار جعلی داریم، وقتی به این گونه اخبار و نظرسنجی ها نگاه می کنیم شرایط بسیار وحشتناک است، ولی چهار سال پیش هم همین طور بود، من در همه جاها داشتم می باختم،در همه ایالت هایی که طبق نظرسنجی ها من بازنده بودم، در نهایت پیروز شدم.

این اظهارات دونالد ترامپ در حالی مطرح می شود که وی اخیرا در مصاحبه با شبکه تلویزیونی فاکس نیوز، شکست خود در انتخابات ریاست جمهوری 2020 این کشور را پیش بینی کرده بود و به این شبکه خبری آمریکایی گفت که جو بایدن احتمالا رئیس جمهوری شما خواهد بود.

نتایج نظرسنجی ها تا روز دوشنبه 27 ژوئیه، در بیشتر ایالت های آمریکا نشان می دهند که جو بایدن نامزد حزب دموکرات در انتخابات رئیس جمهوری امریکا، 9 ممیز یک دهم درصد از دونالد ترامپ، رقیب جمهوری خواه خود پیشی گرفته است.

بر اساس گزارش موسسه نظرسنجی ریل کلیر پولیتیکس، 50 درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی گفته اند که از جو بایدن حمایت می کنند و در مقابل 40.9 درصد از دونالد ترامپ اعلام حمایت کرده اند.

منبع: همشهری آنلاین

به "ادعاهای جدید رئیس جمهور آمریکا ، چهار سال پیش هم می گفتند من می بازم اما بردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعاهای جدید رئیس جمهور آمریکا ، چهار سال پیش هم می گفتند من می بازم اما بردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید