گل محمدی دلخور است ولی بحث استعفا از پرسپولیس مطرح نیست

به گزارش وبلاگ افراگرافیک، مجتبی حسینی سرمربی تیم فوتبال پیکان که یکی از دوستان صمیمی یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس هم هست، به خبر استعفای گل محمدی واکنش نشان داد.

گل محمدی دلخور است ولی بحث استعفا از پرسپولیس مطرح نیست

حسینی گفت: یحیی دلخور است. تیمی که پنج سال متوالی قهرمان شده است، ایشان به عنوان نفر اول فنی انتظارش این است رسیدگی و توجه بیشتری بگردد. کار بزرگی صورت گرفته است. او کمی دلخور است و فکر نمی کنم بحث استعفا باشد.

سرمربی تیم پیکان درباره ارتباطش با گل محمدی هم تاکید نمود: یحیی مثل برادر بزرگ تر من بوده است. روزهای خیلی خوبی با هم در فوتبال داشتیم. الان هم ارتباط صمیمانه ای داریم. خدا کند همواره این ارتباط حفظ گردد. ما در مورد فوتبال خیلی با هم صحبت می کنیم.

حسینی در مورد اینکه در مقطعی ارتباط او و گل محمدی به خاطر ماندنش در ذوب آهن به جای یحیی باعث ایجاد دلخوری شده بود، یادآور شد: نه به آن شکل. من ذوب آهن را دوست داشتم و شاید اگر از این تیم جدا می شدیم ضربه بدی می خورد. در رده دوازدهم بودیم و سه باخت متوالی داشتیم. شاید هم اشتباه کردم و نباید جای یحیی می ماندم ولی چون خودم بازیکن ذوب آهن بودم… مسئله ای نبود. خود یحیی هم درک کرد که دنبال منافع شخصی نبودم و نمی خواستم تیم ضربه بخورد.

سرمربی پیکان که با برنامه استادیوم مصاحبه می کرد در واکنش به اینکه اگر با گل محمدی می ماند الان در کادر فنی پرسپولیس حضور داشت، گفت: من از خود فوتبال لذت می برم و در بند این صحبت ها نیستم که مثلاً استقلال یا پرسپولیس. دوست دارم جایی که هستم، مثمر ثمر باشم. این جایگاهی که هستم خوب است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "گل محمدی دلخور است ولی بحث استعفا از پرسپولیس مطرح نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی دلخور است ولی بحث استعفا از پرسپولیس مطرح نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید