پخش مستندی درباره واکسن کرونا از رادیو تهران خبرنگاران

به گزارش وبلاگ افراگرافیک، مستندی از شرکت های سازنده واکسن کرونای ایرانی و مرور خاطرات کادر درمان بعد از یک سال از شیوع کرونا بخشی از ویژه برنامه نوروزی تهران ما سلامت است که از رادیو تهران پخش می گردد.

پخش مستندی درباره واکسن کرونا از رادیو تهران خبرنگاران

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ افراگرافیک به نقل از روابط عمومی رادیو تهران، با توجه به شیوع روز افزون ویروس کرونا و لزوم مطلعی بخشی هر چه بیشتر در این زمینه خاصه در ایام تعطیلات نوروز و دسترسی آسان و سریع به اطلاعات در این زمینه و موضوعات مرتبط با آن، برنامه تهران ما سلامت به صورت ویژه در اولویت برنامه های شبکه رادیویی تهران قرار گرفته است.

در این برنامه که برای یک ساعت طراحی شده است، علاوه بر گفتگوی روز، خبر های به روز در خصوص بیماری کووید 19، مسائل مربوط به آن و مطلعی بخشی در خصوص بیماری هایی که با وجود کرونا احتیاج به مراقبت خاصی دارند، پخش می گردد.

همچنین گزارشگر برنامه همراه با مسئولان وزارت بهداشت و درمان، سری به سطح شهر و همین طور اماکن عمومی خواهند زد و از چگونگی رعایت دستورالعمل های بهداشتی مردم را مطلع می نمایند.

در این برنامه که به صورت ویژه در ایام نوروز روی آنتن خواهد رفت، هر روز یک پزشک به صورت حضوری مهمان برنامه خواهد بود و به سوالات مردم در خصوص کرونا و چهار بیماری که در صورت ابتلا به این ویروس باعث تشدید این بیماری در این افراد می گردد، پاسخ خواهد داد.

همچنین در این ویژه برنامه نگاه ویژه تری به ورزش در تعطیلات نوروز خواهد شد، چون عدم تحرک باعث ایجاد چاقی و بیماری های دیگر از جمله فشارخون و بیماری های قلبی می گردد.

در بخش دیگری از برنامه، مستندی از شرکت های سازنده واکسن کرونا ایرانی پخش می گردد و علاوه بر این بخش ها آیتم هایی با توجه به تعطیلات و ویروس کرونا، در قالب مطلعی بخشی و در قالب سرگرمی طراحی شده است.

مرور خاطرات کادر درمان بعد از یکسال از شیوع این ویروس از دیگر آیتم های برنامه است. اهداف اصلی برنامه مطلعی بخشی درباره سلامت فردی و اجتماعی و ترویج پیشگیری بهتر از درمان است.

از جمله دیگر آیتم های برنامه می توان به گشت و گذار و گزارش های سرزده همراه با مسئولان در سطح شهر و اماکن عمومی اشاره نمود. آیتم مدیر خونه توصیه های مبتنی بر طب سنتی در ایام کرونا و نوروز است.

در بخش یک سال بعد از خاطرات کادر درمان در یک سال سخت با کرونا گفته می گردد. آیتم زمان طلایی گزارشی مستند از شرکت های سازنده واکسن کرونا در ایران ارائه می نماید.

این برنامه کاری از گروه تهران و رویداد های شبکه رادیویی تهران است که در هفته اول عید نوروز در چهار برنامه از یکشنبه 1 فروردین تا چهارشنبه 4 فروردین از ساعت 9:30 روی موج اف. ام ردیف 94 مگاهرتز می رود.

مریم سادات آصفی تهیه نماینده، نسترن حسنی گوینده، معصومه حیدری پارسا کارشناس مجری و خبرنگار، مهدی اسماعیلی گزارشگر، مریم شهرام پور آیتم ساز و نویسنده این برنامه هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پخش مستندی درباره واکسن کرونا از رادیو تهران خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پخش مستندی درباره واکسن کرونا از رادیو تهران خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید