علت کم واریز شدن پول سهام عدالت چیست؟ ، پاسخ 3 بانک ملت،ملی و تجارت

به گزارش وبلاگ افراگرافیک، از زمان شروع فروش 30 درصد از سهام عدالت، بسیاری از سهامداران که متقاضی فروش سهامشان بوده اند نسبت به مبلغ واریزی از محل فروش سهام معترض بوده و ادعا می نمایند مبلغی که از سوی بانک ها بابت فروش سهام به حساب های آنها واریز شده کمتر از یک دهم مبلغ مورد نظرشان است.

علت کم واریز شدن پول سهام عدالت چیست؟ ، پاسخ 3 بانک ملت،ملی و تجارت

وبلاگ افراگرافیک با پیگیری این موضوع از سوی بانک ها، علت را جویا شده که مشروح آن در ادامه گزارش آورده شده است.

اپراتور یکی از شعب بانک تجارت با اظهار بی اطلاعی می گوید که بانک کاره ای نیست، کم بودن واریزی ها به دولت مربوطه و ما فقط ثبت نام انجام می دیم و شماره حساب وارد می کنیم. به سامانه سهام عدالت سر بزنیند ببینید چه خبره. فروش سهام را خود دولت انجام میده و بانک توی بارس کاره ای نیست برای راحتی کار شما بانک ها رو اضافه کردن که شما نرین تو صف کارگزاری ها.

دیگر اپراتور بانک تجارت که ابتدا نیز اینگونه پاسخ می دهد که فقط 500 هزار واریز کردن؟! این دست ما نیست و به دولت مربوطه. تخصیص این مبالغ با هماهنگی خود وزارت اقتصاد و داراییه. از اینکه دوباره پولی به حسابتان بیاید یا نه هم اطلاع ندارم.

اپراتور دیگری از بانک تجارت عنوان می نماید که اگر واریزی مبلغ کم بوده چون تنها 30 درصد از سهام فروخته شده و در ادامه اینگونه مبهم پاسخ می دهد که به ما گفتن 30 درصد واریز کنین ما هم همون کارو کردیم. بانک از این قضیه اطلاع نداره و میزان واریزی دست ما نیست.

اما در بانک ملت اوضاع چطور است؟ در اولین تماس با اپراتور یکی از شعب این پاسخ دریافت می گردد که بانک فقط ثبت نام انجام داده. به ما اطلاع لیست میدن که این میزان پول به حساب این شخص واریز بشه ما هیچ دخالتی در فروش سهام شما نداریم و این کار رو خود دولت انجام میده. برید از خودشون بپرسین ما کاره ای نیستیم.

دیگر اپراتور بانک ملت نیز با پاسخ مشابهی را تکرار می نماید که نقشی در فروش سهام و میزان مبالغ واریزی به حساب متقاضیان فروش سهام عدالت ندارند.

اپراتور دیگری از بانک ملت می گوید: اطلاع دقیقی ندارم اما صبر کنید، شاید به صورت مرحله ای واریز می گردد.

با مراجعه به بانک ملی که همانند دیگر بانک ها اعتراض متقاضیان فروش سهام عدالت را در پی داشته پیگیر موضوع شده و کارمند یکی از شعب آن اینگونه پاسخ می دهد که ما هم مثل شما بی خبریم. خودم هم فقط 500 هزار برام واریز کردن ولی دست ما نیست و نمیدونیم چرا کم واریز کردن. احتمالا خودشون بیان شرح بدن چون مراجعه مردم به بانک زیاد شده و به اینکه پول کمی براشون واریز کردن اعتراض دارن. کار ما مختل شده و همش درگیر سهام عدالتیم.

دیگر اپراتور بانک ملی می گوید: بانک نه در فروش و نه در میزان پول واریز شده هیچ نقشی ندارد. مردم به طور مداوم موضوع پول فروش سهام را از ما پیگیری می نمایند. کاش دولت خود پاسخ دهد و ابهامات را هم برای ما و هم برای مردم بر طرف کند. مراجعه به بانک در این ایام کرونایی به شدت زیاد شده که خطرناک است.

پیگیری های وبلاگ افراگرافیک از دیگر بانک ها و مقامات مسئول در این مورد ادامه خواهد داشت.

منبع: تجارت نیوز

به "علت کم واریز شدن پول سهام عدالت چیست؟ ، پاسخ 3 بانک ملت،ملی و تجارت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علت کم واریز شدن پول سهام عدالت چیست؟ ، پاسخ 3 بانک ملت،ملی و تجارت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید