خبرنگاران تشدید اقدامات مقابله با سرقت در پی شیوع ویروس کرونا

به گزارش وبلاگ افراگرافیک، تهران -خبرنگاران - جانشین پلیس آگاهی ناجا با اشاره به تشدید اقدامات مقابله با سرقت در پی شیوع ویروس کرونا گفت: در ایام نوروز کارکنان پلیس آگاهی در سراسر استان های کشور آمادگی لازم برای تامین امنیت و آرامش مردم را دارند.

خبرنگاران تشدید اقدامات مقابله با سرقت در پی شیوع ویروس کرونا

به گزارش روز یک شنبه پایگاه خبری پلیس سرهنگ فرامرز به گذر گفت: هدف اصلی برای کنترل ترددها در محورهای سراسر کشور کاهش و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا است؛ بنابراین سلامت و تامین امنیت و آرامش مردم از اولویت های مهم کاری این پلیس است.

وی در ادامه به وظایف ماموران پلیس آگاهی در سراسر کشور به خصوص در ایام انتهای سال گذشته و ایام نوروز اشاره و شرح داد: کنترل مستمر مجرمان سابقه دار حرفه ای و خطرناک به صورت محسوس و نامحسوس همواره در دستور کار قرار گرفته است.

جانشین پلیس آگاهی ناجا شرح داد: نظارت بر عملکرد استان ها در کشف جرم، سطح بندی مجرمان پلیس آگاهی و اجرای طرح های کنترلی در سراسر کشور، تشدید اقدامات مقابله با سرقت در پی شیوع ویروس کرونا، ارتقاء اشراف اطلاعاتی و کنترل مجرمان، هماهنگی با پلیس مبارزه با مواد مخدر به منظور اشراف بر معتادان متجاهر و پیشگیری از وقوع سرقت به خصوص سرقت های خرد و همچنین اجرای اقدامات پیشگیرانه در خصوص پیشگیری از وقوع انواع سرقت ها از جمله اقدامات پلیس آگاهی در سراسر کشور در ایام انتهای سال گذشته و سال جدید بوده است.

وی در ادامه به تشکیل قرارگاه نوروزی عمار در پلیس آگاهی ناجا اشاره و بیان کرد: با هوشیاری ماموران پلیس آگاهی در سراسر کشور افزایش کشفیات در حوزه سرقت را شاهد هستیم که ان شاءالله این موضوع بعد از انتها طرح نوروزی اطلاع رسانی خواهد شد.

این مقام انتظامی همچنین گفت: در این ایام در راستای تامین امنیت و آرامش شهروندان، طرح های دیگری نظیر پیشگیری از سرقت و مقابله با جرایم خشن با جدیدت در سراسر کشور اجرا شده و همچنان در حال اجرا است.

وی با اشاره به طرح فاصله اجتماعی نیز گفت: اجرای این طرح که یک مطالبه عمومی است، مستلزم مشارکت و همکاری هم وطنان است که برای ریشه کنی بیماری کرونا لازم است مردم بیش از پیش به توصیه های ارائه شده عمل و تا حد امکان در منازل خود بمانند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران تشدید اقدامات مقابله با سرقت در پی شیوع ویروس کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تشدید اقدامات مقابله با سرقت در پی شیوع ویروس کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید