تقدیر سندیکای صنعت مخابرات از اقدامات همراه اول به دلیل حمایت از دانشگاه ها و تولیدکنندگان داخلی

به گزارش وبلاگ افراگرافیک، دبیر سندیکای صنعت مخابرات ایران با ارسال نامه ای به مدیرعامل همراه اول، از اقدامات این اپراتور در انعقاد قرارداد با دانشگاه ها و تولیدکنندگان داخلی تقدیر کرد.

تقدیر سندیکای صنعت مخابرات از اقدامات همراه اول به دلیل حمایت از دانشگاه ها و تولیدکنندگان داخلی

اخبار شرکت ها؛ به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، فرامرز رستگار دبیر و عضو هیات مدیره سندیکای صنعت مخابرات ایران، با ارسال نامه ای به مهدی اخوان بهابادی مدیرعامل همراه اول که در سال گذشته با اقدامی جهادی و تخصصی قراردادهای مهمی را برای توسعه تحقیقات و صنعت با دانشگاه ها و فراوریکنندگان داخلی منعقد نموده بود، تشکر کرد.

در بخشی از این تقدیرنامه آمده است: این حرکت نشان داد که همت، صداقت، شهامت و تحلیل درست مدیران و کارشناسان، بهتر از هر قانون و بخشنامه ای می تواند موجب جهش فراوری گردد. انعقاد قراردادها و تفاهمنامه ها برای تجهیزات پیشرفته مخابراتی فراوری بار اول مانند آنتن های پیچیده و پیشرفته، رادیو مایکروویوIP، رادیو موج میلی متری پهن باند، مودم رادیویی، شبکه های نوین و هوشمندسازی، نمونه هایی است که نه تنها تجهیزات نسل فعلی شبکه را بومی می کند، بلکه زمینه بومی سازی نسل پنجم ارتباطات را نیز فراهم می کند. اطمینان کافی داریم که با این حرکت انقلابی شروع شده در سال 99، در امسال که توسط رهبر معظم انقلاب سال فراوری، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نامگذاری شده، شاهد اقدامات وسیع تری توسط آن شرکت محترم خواهیم بود.

پیش از این نیز همراه اول با انعقاد قرارداد با دانشگاه ها و شرکتهای داخلی از بومی سازی تجهیزات و فناوری های موردنیاز صنعت ارتباطات کشورحمایت نموده و مورد تشویق نهادهای قانونی و نظارتی قرار گرفته بود.

منبع: خبرگزاری فارس

به "تقدیر سندیکای صنعت مخابرات از اقدامات همراه اول به دلیل حمایت از دانشگاه ها و تولیدکنندگان داخلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقدیر سندیکای صنعت مخابرات از اقدامات همراه اول به دلیل حمایت از دانشگاه ها و تولیدکنندگان داخلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید