تسویه حساب شهردار و عضو شورای شهر در رینگ مبارزه!

به گزارش وبلاگ افراگرافیک، شهردار یک شهر کوچک برزیل، برای تسویه حساب با یکی از اعضای شورای سابق در رینگ به مبارزه پرداخت.

تسویه حساب شهردار و عضو شورای شهر در رینگ مبارزه!

به گزارش وبلاگ افراگرافیک، سیمائو پیکسوتو، شهردار شهرداری بوربا، مدت هاست با عضو شورای شهر سابق ارینیو میریکو داسیلوا اختلاف دارد.

طبق گزارش های رسانه های محلی، آخرین جدال زمانی حاصل شد که داسیلوا ویدئویی را منتشر کرد که در آن از شرایط یک استراحتگاه ساحلی ای که اصلی ترین جاذبه گردشگری منطقه است، انتقاد کرد.

داسیلوا در ادامه این ویدئو شهردار را تهدید کرد و در مقابل پیکسوتو 39 ساله، با یک چالش پاسخ داد: یک مبارزه ترکیبی هنر های رزمی در رینگ با داور و طرفداران!

این مسابقه سه راندی در ساعات اولیه روز یکشنبه در مرکز ورزشی شهر برگزار شد و جمعیت زیادی برای تماشا حضور داشت.

ویدئویی از این مبارزه در فضای مجازی منتشر شده که نشان می دهد پیکسوتو، یکی از طرفداران MMA وارد رینگ شده و روی تشک کوبید و حرکت گلو بریدن به سمت داسیلوا انجام داد.

داسیلوا دو بار پیروز شد شهردار را از پای درآورد، اما داوران پیکسوتو را برنده اعلام کردند.

به نظر می رسید که این دو سیاستمدار در پایان مسابقه دشمنی خود را فراموش کرده و یکدیگر را در آغوش گرفتند.

پیکسوتو پس از آن گفت که این رویداد برای ترویج ورزش بوده است. همچنین برای خیریه بود و از حضار درخواسته شد تا به نیازمندان غذا اهدا کنند.

یکی از مسئولان بهداشت استان آمازوناس از شهردار برای اجازه دادن به صد ها نفر که بدون ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی حضور داشتند انتقاد کرده است.

منبع: فرارو

به "تسویه حساب شهردار و عضو شورای شهر در رینگ مبارزه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسویه حساب شهردار و عضو شورای شهر در رینگ مبارزه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید