اردوی تیم های قایقرانی برای انتخابی المپیک را برگزار می کنیم

به گزارش وبلاگ افراگرافیک به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، جلسات کمیته فنی رشته های روئینگ، آب های آرام و پا را کانو با حضور رئیس فدراسیون قایقرانی به صورت آنلاین برگزار گشت و اعضا پس از بحث و مصاحبه، نفرات دعوت شونده به تیم ملی را معرفی کردند.

اردوی تیم های قایقرانی برای انتخابی المپیک را برگزار می کنیم

این جلسات به صورت جداگانه در رشته ها برگزار و پس از اخذ نظرات و ارنج مربیان، اعضای کمیته فنی در خصوص نفرات دعوت شونده تصمیم گیری کردند.

بر این اساس مقرر گشت اردوی تیم ملی در بخش روئینگ مردان، روئینگ بانوان، آب های آرام مردان، آب های آرام بانوان و پا را کانو برگزار شود که نفرات دعوت شده پس از صدور بخشنامه در اردو حاضر خواهند شد.

در بخش روئینگ مردان: بهمن نصیری، حمیدرضا رضوانی و آریا سلیمان پور و در بخش روئینگ بانوان نازنین ملایی، شکیبا وقوفی، زینب نوروزی، کیمیا زارعی و نگار نگهدار نفرات منتخب کمیته فنی روئینگ هستند.

در پا را کانو: شهلا بهروزی راد، اسلام جاهدی، مسعود قیصری، امین آغنده، بهنوش بهروان، رؤیا سلطانی و سارا عبدالملکی به اردو دعوت خواهند شد.

در کایاک مردان: علی آقامیرزایی، احمدرضا طالبیان، پوریا شریفی، امین بوداغی و امید احمدی و در کایاک بانوان الناز شفیعیان، مینا عبدالهی، تانیا کارگرپور، سمن سلطانی، مهسا آذری انتخاب شدند.

در کانوی مردان: محمدنبی رضایی، عرفان زنده پی، شاهو ناصری و عادل مجللی و درکانوی بانوان پریسا محمدزاده، زیبا سماک حرفه، آتنا رئوفی و هدیه خیرآبادی به اردو دعوت شدند.

این نفرات با صلاحدید کادر فنی و نظر کمیته فنی از شرکت کنندگان در قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی و نفراتی که با ارائه مستندات و دلایل موجه در قهرمانی کشور حاضر نبودند، انتخاب شدند.

با تصمیم کمیته فنی اردوهای تیم ملی از هفته آینده با هدف حضور در مسابقات انتخابی المپیک و پارالمپیک آغاز خواهد شد.

رئیس فدراسیون قایقرانی در این جلسه گفت: اردوها از هفته آینده با حداقل نفراتی که با صلاحدید مربیان و کمیته فنی شانس کسب سهمیه دارند برگزار خواهد شد.

علیرضا سهرابیان با اشاره به نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابی المپیک و پارالمپیک اظهار کرد: بیش از این نمی توانیم زمان را از دست دهیم و باید اردوها را آغاز کنیم تا به ورزشکاران آسیبی وارد نشود. البته مهم ترین نکته حفظ سلامتی ورزشکاران است که با رعایت کامل شرایط بهداشتی و حضور حداقل نفرات با توجه به امکانات تجهیزاتی و خوابگاهی که داریم اردوها برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: از اعضای کمیته فنی می خواهم همانطور که نظر آن ها معیار تصمیم گیری نهایی خواهد بود، شرایط را کاملاً در نظر بگیرند و با تجربیات و نظراتی که دارند بهترین تصمیم را برای حضور نفرات در تیم ملی بگیرند.

سهرابیان همچنین تاکید کرد: در شرایط خاص فعلی سعی می کنیم، منطقی ترین تصمیم را بگیریم و بهترین نفرات با کمترین هزینه ها و در نظر دریافت جمیع شرایط برای انتخابی المپیک آماده شوند تا نهایتاً بتوانیم نام ایران عزیز را در سربلند نگه داریم.

در این جلسه که به صورت آنلاین برگزار گشت، علیرضا سهرابیان رئیس، کتایون اشرف نایب رئیس بانوان، رضا صابونچی دبیرکل و افشین فرزام و سولماز عباسی مربیان تیم ملی روئینگ، ایرج اقلیمی، مهسا مجللی و ایمان پورعزیز مربیان تیم ملی آب های آرام، مسعود مهدوی نیا مربی تیم ملی پاراکانو، عمران پورعسگرپرست، مهسا جاور و عاقل حبیبیان اعضای کمیته فنی روئینگ و محسن میلاد، الیاس اقلیمی و الهه خوارزمی اعضای کمیته فنی آب های آرام حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اردوی تیم های قایقرانی برای انتخابی المپیک را برگزار می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اردوی تیم های قایقرانی برای انتخابی المپیک را برگزار می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید