گلاب جمعه بانوی محبوب من را روی صحنه می برد

به گزارش وبلاگ افراگرافیک، گلاب جمعه نمایش موزیکال بانوی محبوب من را در خرداد 1400 به روی صحنه می برد.

گلاب جمعه بانوی محبوب من را روی صحنه می برد

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ افراگرافیک، نمایش موزیکال بانوی محبوب من به کارگردانی و بازیگری گلاب جمعه و تهیه کنندگی حمیدرضا علی نژاد در بهار سال آینده روی صحنه خواهد رفت.

این نمایش موزیکال بر اساس فیلم بانوی زیبای من به کارگردانی جرج کیوکر و فیلم نامه ای از آلن جی لرنر با اقتباس از نمایشنامه پیگمالیون اثر جرج برنارد شاو به روی صحنه می رود.

داستان این نمایش درباره استاد آوا شناسی دانشگاهی است که با دوست زبان شناس خود شرط می بندد تا دختر گل فروش و عامی لندنی را تبدیل به بانویی متشخص کند تا در میهمانی های اشرافی بدرخشد.

تمرینات این نمایش با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی از 18 مرداد ماه روزانه در چند نوبت با تعداد محدودی از بازیگران و گروه های موسیقی شروع شده است و این نمایش موزیکال با حضور 50 هنرمند تئاتر و موسیقی اجرا می گردد.

حمیدرضا علی نژاد تهیه کننده نمایش موزیکال بانوی محبوب من تهیه آثار نمایشی همچون پری، هامان کشان، مُزا مُزا، شِپِش و گورخواب ها برعهده داشته و همچنین بعنوان سرمایه گذار فیلم سینمایی هایلایت و تهیه کننده فیلم نیمه بلند دختر حضور داشته است.

گلاب جمعه در سال های اخیر بیشتر بعنوان بازیگر در تئاتر و سینما فعالیت داشته است و آخرین کارگردانی او در تئاتر، نمایش شبی در طهران نوشته محمد چرمشیر بوده است.

منبع: قدس

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "گلاب جمعه بانوی محبوب من را روی صحنه می برد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلاب جمعه بانوی محبوب من را روی صحنه می برد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید