کار گوست ریکان برک پوینت به انتها رسید؛ بازی دیگر محتوای نو دریافت نمی کند

به گزارش وبلاگ افراگرافیک، شرکت یوبیسافت (Ubisoft) اعلام نمود که دیگر از بازی گوست ریکان: نقطه شکست (Ghost Recon Breakpoint) پشتیبانی نخواهد کرد. این بازی در سال 2019 عرضه شد. در زمان عرضه منتقدان نظراتی درباره نقشه شکست منتشر نکردند. به همین علت این عنوان به روزرسانی های متعددی را دریافت نموده است. کیفیت نقطه شکست هم از زمان عرضه بسیار بهتر شده است.

کار گوست ریکان برک پوینت به انتها رسید؛ بازی دیگر محتوای نو دریافت نمی کند

یوبیسافت در یک توییت گفت که بازی گوست ریکان: نقطه شکست، محتوای جدیدی دریافت نخواهد کرد. در این پیغام نوشته شده:

در این مدت ما اخبار زیادی درباره گوست ریکان: مرز (Ghost Recon: Frontline) دیدیم. این بازی رایگان بوده و به سبک بتل رویال است. در اصل تفاوت زیادی با سبک همیشگی گوست رکان دارد. نقطه شکست از ابتدای کار نتوانست توجه مخاطبان و منتقدان را به خود جلب کند. با این حال در طول زمان بهبود پیدا نموده و توانست به یک بازی خوب تبدیل گردد. یوبیسافت هم تمام کوشش خود را برای پشتیبانی از این بیان کرد.

حال به نظر منطقی می رسد که این شرکت تمام تمرکز خود را روی مرز بگذارد. با این حال سرور های این بازی همچنان زنده بوده و به فعالیت ادامه خواهند داد. تنها بحث اینجاست که قرار نیست محتوای جدیدی برای نقطه شکست عرضه گردد. حال امیدواریم که یوبیسافت بتواند با عرضه مرز، گوست ریکان را به دوران اوج خود بازگرداند.

منبع: VideoGamesChronicle.com

منبع: دیجیکالا مگ

به "کار گوست ریکان برک پوینت به انتها رسید؛ بازی دیگر محتوای نو دریافت نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کار گوست ریکان برک پوینت به انتها رسید؛ بازی دیگر محتوای نو دریافت نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید