پیشگیری از قاچاق 25 تن شیر خشک

به گزارش وبلاگ افراگرافیک، فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: ماموران پلیس امنیت مالی با توقیف یک دستگاه کامیون در ایستگاه بازرسی مرصاد از قاچاق 25 تن شیر خشک قاچاق جلوگیری کردند.

پیشگیری از قاچاق 25 تن شیر خشک

به گزارش وبلاگ افراگرافیک:سردارعبدالرضا ناظری گفت: ماموران پلیس امنیت مالی استان که طی سال جدید نیز با جدیت بیشتری در راستای مقابله همه جانبه با جرایم و تخلفات مالی انجام وظیفه می نمایند هنگام پایش خودروهای عبوری در ایستگاه بازرسی مرصاد یک دستگاه کامیون حامل شیر خشک را جهت آنالیز متوقف کردند.

وی اضافه کرد: در بازرسی از این کامیون تعیین شد 25 تن شیر خشک بارگیری شده در آن فاقد هرگونه مجوز بوده و از یکی از استان های مرکزی به سمت جنوب کشور و نهایتا به مقصد یکی از کشورهای همسایه در حال حمل است.

فرمانده انتظامی استان کرمان ارزش این محموله شیر خشک را برابر اعلام کارشناسان مربوطه بیش از 10 میلیارد ریال برآورد و با اشاره به معرفی یک متهم در این رابطه به مقامات قضائی اعلام کرد: منافع هرگونه کوشش و انجام وظیفه پلیس در زمینه جلوگیری از قاچاق اقلام مورد نیازکشور به عموم ملت خواهد رسید و از اینرو همکاری با پلیس در این حوزه به سود همگان خواهد بود.

منبع: جام جم آنلاین

به "پیشگیری از قاچاق 25 تن شیر خشک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشگیری از قاچاق 25 تن شیر خشک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید