پرسپولیس موقتا از محرومیت فرار کرد، شماره حساب به داد سرخ ها رسید

به گزارش وبلاگ افراگرافیک، کمیته انضباطی فیفا پس از صدور حکم قطعی محکومیت باشگاه پرسپولیس در قبال پرونده شکایت نیلسون کوره آ ضرب الاجل پرداخت یک هفته ای را برای واریز 84 هزار دلار به حساب دروازه بان پیشین برزیلی سرخ ها مشخص کرد.

پرسپولیس موقتا از محرومیت فرار کرد، شماره حساب به داد سرخ ها رسید

باشگاه پرسپولیس نیز با توجه به نامه نگاری های قبلی خود با بخش مالی فیفا پیروز شد موافقت این نهاد بین المللی را برای پرداخت بدهی نیلسون از منبع درآمدهای خود بابت حضور بازیکنانش در جام جهانی 2018 روسیه فراهم کند.

عدم اعلام شماره حساب مجاز از سوی نیلسون سبب شد تا پرداختی به وی با مشکل روبرو شده و فیفا خواستار معین تکلیف این موضوع گردد.

با این حال باشگاه پرسپولیس توانست پس از مذاکره با مدیر برنامه های او شماره حساب مورد تأیید نیلسون را گرفته و موضوع را در اختیار فیفا قرار دهد.

بخش مالی فیفا نیز با تأیید درخواست مجدد پرسپولیس مبنی بر پرداخت این بدهی از محل درآمدهایش قرار است طلب نیلسون را پس از طی مراحل اداری واریز کند.

بنابراین باشگاه پرسپولیس از محرومیت حضور در پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی فرار موقت کرد تا منتظر سایر احکام قطعی خود در دادگاه بین المللی ورزش باشد که البته این خطر را برای سرخپوشان حفظ خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پرسپولیس موقتا از محرومیت فرار کرد، شماره حساب به داد سرخ ها رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس موقتا از محرومیت فرار کرد، شماره حساب به داد سرخ ها رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید