وجود 3 هزار دانش آموز بازمانده از تحصیل در استان تهران

به گزارش وبلاگ افراگرافیک، استاندار تهران از وجود 3 هزار دانش آموز بازمانده از تحصیل در سطح استان تهران اطلاع داد.

وجود 3 هزار دانش آموز بازمانده از تحصیل در استان تهران

به گزارش وبلاگ افراگرافیک، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه شورای آموزش و پرورش استان تهران با اشاره به تعداد افراد بازمانده از تحصیل در سطح این استان، گفت: طبق اعلام اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، سه هزار نفر دانش آموز بازمانده از تحصیل در شهرستان های استان تهران شناسایی شده اند.

وی اضافه کرد: در جلسه شورای آموزش و پرورش استان تهران مقرر شد با یاری نهادهای حمایتی زمینه بازگشت این دانش آموزان به تحصیل فراهم گردد. در این زمینه کمیته امداد امام خمینی(ره) نسبت به تحصیل بچه ها بی سرپرست و بدسرپرست اعلام آمادگی کرد و سازمان بهزیستی هم در این راستا به آموزش و پرورش یاری خواهد نمود.

وی ادامه داد: در شهرستان های استان تهران تراکم دانش آموزی در کلاس های درس بسیار بالاست و حتی در بعضی کلاس ها 35 تا 36 دانش آموز مشغول تحصیل هستند از این رو احداث مدارس باید مورد توجه قرار گیرد.

استاندار تهران تاکید نمود: در زمینه احداث مدارس باید از اعتبارات دولتی استفاده گردد و هم به یاری خیرین احتیاج داریم. ضمن این که مولدسازی دارایی های آموزش و پرورش در این زمینه موثر است. به استنثا شهرستان فیروزکوه تمامی شهرستان های استان تهران کمبود فضای آموزشی دارند. بر این اساس باید در راستای برطرف این کمبودها هدف گذاری مناسب انجام گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "وجود 3 هزار دانش آموز بازمانده از تحصیل در استان تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وجود 3 هزار دانش آموز بازمانده از تحصیل در استان تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید