نهایی شدن طرح اوقات فراغت زنان تا هفته آینده

به گزارش وبلاگ افراگرافیک، مشاور معاون رییس جمهور در امور ورزش دختران و زنان با بیان اینکه اوقات فراغت دختران یکی از اولویت های ماست، از آماده کردن طرحی در کارگروه ورزش و اوقات فراغت معاونت امور زنان و خانواده در زمینه اوقات فراغت دختران اطلاع داد که حداکثر تا هفته آینده نهایی می گردد.

نهایی شدن طرح اوقات فراغت زنان تا هفته آینده

طاهره طاهریان اضافه نمود: حدود 50 روز روی طرح اوقات فراغت دختران کار نموده ایم و قرار است آن را پس از آماده سازی به معاونت امور زنان ارسال کنیم.

وی در ادامه با اشاره به ورزش دختران و زنان روستایی و عشایر گفت:

فدراسیون ورزشی روستایی و عشایری و مدارس از جمله نهادهایی هستند که به ورزش روستایی و عشایری می پردازند. ما نیز در کارگروه ورزش و اوقات فراغت زنان و دختران به این موضوع می پردازیم.

مشاور معاون رییس جمهوردر امور ورزش دختران و زنان توضیح داد: روستاییان تفاوت های زیادی از نظر فرهنگی، آداب و رسوم و میزان علاقه مندی به فعالیت های ورزشی و ورزش های بومی و محلی دارند. بنابراین قصد نداریم به دستورالعمل مشخصی برای همه روستاها برسیم بلکه در نظر داریم به دستورالعمل هایی برای نقاط مختلف ایران به منظور توسعه ورزش در روستاها بویژه ورزش های بومی و محلی براساس علاقه مندی زنان و دختران روستایی به فعالیت های ورزشی دست یابیم.

وی اضافه نمود: از نظرات صاحب نظران، ظرفیت های وزارت آموزش و پرورش و همکاری فدراسیون ورزشی روستایی وعشایری و معاونت امور زنان و خانواده به منظور دستیابی به این هدف بهره می بریم.

طاهریان در سرانجام با بیان اینکه یکی از مسایل مهم، ورزش دختران و زنان روستایی است، یادآور شد:

در این شرایط ضروری است به ضرورت فعالیت و ورزش زنان و دختران روستایی و عشایر توجه گردد.

منبع:ایسنا

منبع: کجارو

به "نهایی شدن طرح اوقات فراغت زنان تا هفته آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نهایی شدن طرح اوقات فراغت زنان تا هفته آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید