قاتل خوش قیافه جسد قربانی اش را درون چمدان از هتل خارج کرد

به گزارش وبلاگ افراگرافیک، قاتل خوش قیافه ای که از تصاویرش برای به دام انداختن دختران جوان استفاده می کرد روز گذشته به جرم قتل عمد به حبس ابد محکوم شد.

قاتل خوش قیافه جسد قربانی اش را درون چمدان از هتل خارج کرد

به گزارش گروه حوادث وبلاگ افراگرافیک از ایران آنلاین، متهم جس شان کمپتون 28 ساله پس از دیدار با آخرین قربانی اش - دختر گردشگر انگلیسی - او را دریک هتل به قتل رسانده و جسدش را درون یک چمدان از هتل خارج نموده بود.

بنا بر اطلاعات پلیس اسکاتلندیارد متهم اعتراف کرد که برای حمل جسد قربانی در سال 2018 میلادی از وسیله حمل چمدان مسافران هتل استفاده نموده و توانسته با جسد درون چمدان از هتلی در نیوزلند خارج گردد بدون آنکه ردی ازجنایت خود باقی بگذارد.

در طول دادرسی پرونده جنایت این جوان، روز گذشته فیلم لحظه خروج قاتل به همراه جسد درون چمدان منتشر شد و تمامی شواهد علیه وی تکمیل گشت. قاضی پرونده متهم را با توجه به شواهد و مدارک موجود به حبس ابد محکوم کرد.

اطلاعات پلیس نشان می دهد که او چندین بار در گذشته به جرم تجاوز به چند دختر جوان و ضرب و شتم همسر سابقش و تهدید وی به مرگ دستگیر شده بود اما بار دیگر پس از آزادی دست به سوء استفاده جنسی از دختر جوان دیگری زده و پس از اجرایی کردن نیت شوم خود او را به قتل رسانده است.

این در حالی است که یک بازرس پلیس بر این باور است که محتمل است قربانیان دیگری نیز از سوی متهم مورد آزار و اذیت قرار گرفته باشند و اما از ترس تا به امروز سخنی نگفته اند به همین دلیل پلیس همچنان در حال اجرا تحقیقات بیشتر در این ارتباط است. شگرد متهم استفاده از عکس هایش در فیس بوک برای دوست یابی بوده تا بتواند از طعمه های خود سوء استفاده جنسی کند.

منبع: جام جم آنلاین

به "قاتل خوش قیافه جسد قربانی اش را درون چمدان از هتل خارج کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قاتل خوش قیافه جسد قربانی اش را درون چمدان از هتل خارج کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید