درگیری میان تروریست های مورد حمایت ترکیه در حلب

به گزارش وبلاگ افراگرافیک، دیدبان حقوق بشر سوریه وابسته به گروه های تروریستی مخالف دولت این کشور، از درگیری تروریست های تحت حمایت ترکیه در استان حلب در شمال سوریه خبر داد.

درگیری میان تروریست های مورد حمایت ترکیه در حلب

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری وبلاگ افراگرافیک، مرکز موسوم به دیدبان حقوق بشر سوریه وابسته به گروه های تروریستی مخالف دولت این کشور، گزارش داد که شب گذشته بین تروریست های فرقه الحمزة و الفرقه 23 که تحت حمایت ترکیه هستند در شهر عفرین واقع در شمال غرب استان حلب سوریه درگیری روی داده است.

دیدبان حقوق بشر سوریه در مورد تلفات احتمالی این درگیری و اینکه علت آغاز درگیری ها بین تروریست ها در عفرین چه بوده، اظهار بی اطلاعی کرد.

بر اساس گزارش این مرکز، تروریست های هیئت تحریر الشام (جبهه النصره) شورای محلی در روستای معارة الاخوان واقع در ریف شمالی ادلب را مجبور کرده است که انبار ذخیره کمک ها را به منظور اسکان یکی از عناصرش تخلیه کند.

اخیراً روستا ها و مناطق واقع در مناطق استقرار نظامیان ترکیه و مزدوران تروریست آن در الحسکه و شمال حلب و ادلب شاهد هرج ومرج ناشی از درگیری میان گروه های تروریستی است.

این تروریست ها حملات خود را علیه اهالی منطقه با بازداشت های پیاپی و سرقت و چپاول اموال و دارایی مردم و تخریب زیربنا ها و حمله به خانه های مردم و بیرون راندن آن ها به منظور اسکان خانواده های تروریست ها شدت بخشیده اند.

این در حالی است که ساکنان روستا هایی در جنوب قامشلی در شمال سوریه از عبور یک کاروان نظامی آمریکایی متشکل از 9 خودرو زرهی از این مناطق جلوگیری کردند.

4129/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "درگیری میان تروریست های مورد حمایت ترکیه در حلب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درگیری میان تروریست های مورد حمایت ترکیه در حلب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید