خبرنگاران کامک، طرحی برای کاهش اثرات منفی کرونا در خراسان شمالی

به گزارش وبلاگ افراگرافیک، بجنورد- خبرنگاران- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: طرح کاهش اثرات منفی کرونا با عنوان اختصاری کامک در استان اجرایی می گردد.

خبرنگاران کامک، طرحی برای کاهش اثرات منفی کرونا در خراسان شمالی

ولی الله حیاتی روز شنبه در نشست کارگروه مالی و زیربنایی مدیریت کرونا گفت: این طرح که اجرای آن با موضوع اداره کل اطلاعات در شورای تامین استان مصوب شده در قالب سه کمیته سیاسی و امنیتی، اجتماعی، فرهنگی و مالی، زیربنایی با هدف کاهش اثرات منفی ویروس کرونا به اجرا درمی آید و تمامی دستگاه های اجرایی باید برنامه های عملیاتی خود را در چهارچوب همین کمیته ها برنامه ریزی و تدوین نمایند.

وی اظهار داشت: دستگاه های اجرایی و شرکت ها باید با ارائه طرح ها و اقدامات کارآفرینانه خود شرایط را به گونه ای مدیریت نمایند تا فعالیت های مالی، اجتماعی و فرهنگی با رعایت نکات بهداشتی ادامه پیدا کند.

حیاتی با تاکید بر پویایی این طرح، توضیح داد: شرایط کشور در مقابله با آثار و تبعات این بیماری به گونه ای است که باید تمامی دستگاه ها حضوری انقلابی داشته باشند و از تمامی ظرفیت و توانمندی های خود برای ریشه کنی این بحران بهره برداری نمایند.

معاون سیاسی استاندار خراسان شمالی گفت: دستگاه های اجرایی علاوه بر وظایف برون سازمانی نظیر انعطاف پذیری ساعات کار و دورکاری، باید با یافتن راهکارهایی روزآمد، برنامه های مشخصی نیز برای خدمت رسانی به جامعه هدف داشته باشند.

حیاتی اضافه نمود: به عنوان نمونه در شرایط کرونایی کشور، سازمان جهاد کشاورزی باید احتیاج بازار کشور به محصولات کشاورزی را شناسایی نموده و کشاورزان باید بدانند در اوضاع کرونایی چه محصولاتی را کشت و روانه بازار نمایند.

استان خراسان شمالی 863 هزار نفر جمعیت دارد که 44 درصد آنان در نواحی روستایی سکونت دارند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران کامک، طرحی برای کاهش اثرات منفی کرونا در خراسان شمالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کامک، طرحی برای کاهش اثرات منفی کرونا در خراسان شمالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید