بازیکنان نساجی در شوک گل تیم سپاهان بودند، نگران شرایط تیم نیستیم

به گزارش وبلاگ افراگرافیک، اسماعیل اسماعیلی پنجشنبه شب در نشست خبری پس از بازی تیمش نساجی مازندران برابر سپاهان اصفهان که با شکست یک بر صفر به سود تیم میهمان همراه شده بود، اضافه کرد: از قبل هم پیش بینی بازی سنگین برابر تیم سپاهان را می کردیم و در مجموع بازی جان داری درآمد.

بازیکنان نساجی در شوک گل تیم سپاهان بودند، نگران شرایط تیم نیستیم

نگران شرایط نساجی نیستیم

مربی تیم نساجی مازندران با بیان اینکه ما نگران تیم نیستیم چرا که بازیکنان ما در این مسابقه برابر تیم پرمهره سپاهان عملکرد خوبی داشتند، ادامه داد، البته تیم ما در آغاز مسابقه تا حدودی متزلزل ظاهرشده بود، اما رفته رفته هرچه قدر از زمان بازی می گذشت، توانستند برابر تیم سپاهان ایجاد موقعیت هم داشته باشند.

اسماعیلی توضیح داد، در شرایطی که بازی فرایند متعالی داشت، شوت ناگهانی احسان حاجی صفی ملی پوش تیم سپاهان تا حدودی غافلگیرنماینده بود و هضمش برای بازیکنان ما که انگیزه های بالایی برای کسب پیروزی دربازی خانگی داشتند، خیلی سخت بود.

وی اضافه نمود: هرچند پس از گل تا انتها نیمه نخست بازیکنان تیم نساجی کم نگذاشتند و با ایجاد چند موقعیت تا آستانه باز کردن دروازه تیم سپاهان نیز پیش رفته بودند.

مربی تیم نساجی مازندران با اشاره به اینکه در نیمه دوم هم تا حدودی فزونی از آن تیم ما بوده است، اضافه نمود، متأسفانه بازیکنان ما در زدن ضربات آخر به واسطه فشار بازی و نتیجه بازی نتوانستند تصمیم های درستی بگیرند و در گلزنی نیز ناموفق بودیم.

بازیکنان جوان نساجی باید با تمرکز کار نمایند

اسماعیلی در پاسخ به این پرسشش که چرا بازیکنان نساجی در گلزنی همچنان کم فروغ هستند، گفت، از اینکه برابر تیمی مثل سپاهان با چندین بازیکن ملی پوش، توانستیم چند موقعیت مسلم گلزنی ایجاد کنیم، عملکرد بدی نبوده، اما نکته ای که مهم هست، بازیکنان جوان ما باید تمرکز خودشان را در طول مسابقه حفظ نمایند و در لحظه آخر تصمیم درست بگیرند که نتیجه آن سرنوشت مسابقه را معین خواهد نمود.

جام حذفی را جدی می گیریم

وی همچنین در مورد بازی بعدی تیم نساجی برابر تیم ملوان انزلی در رقابت های جام حذفی گفت، ما بازی های جام حذفی را همانند بازی های لیگ جدی خواهیم گرفت و قطعاً برای پیروزی برابر تیم ملوان قرار خواهیم گرفت.

تیم های نساجی مازندران در چارچوب هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور پنجشنبه شب در استادیوم شهید وطنی قائمشهر میزبان تیم سپاهان اصفهان بود و در انتها با نتیجه یک بر صفر از میهمان خود مغلوب شد.

تنها نماینده مازندران با قبول سیزدهمین شکست این فصل خود با کسب 16 امتیاز اندوخته گذشته همچنان در رتبه پانزدهم جدول باقی ماند. تیم سپاهان اصفهان هم به لطف فزونی یک بر صفر با گل احسان حاج صفی برابر تیم نساجی مازندران 44 امتیازی شد وبه طور موقت به صدر جدول رده بندی این رقابت ها صعود کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بازیکنان نساجی در شوک گل تیم سپاهان بودند، نگران شرایط تیم نیستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکنان نساجی در شوک گل تیم سپاهان بودند، نگران شرایط تیم نیستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید